reklama

Zrób wyjątkowy prezent swojej kobiecie! Artur Andrus w KDK-u

Nie masz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki z okazji Dnia Kobiet? Z pomocą przychodzi Kutnowski Dom Kultury, który zaprosił do naszego miasta Artura Andrusa.

- R E K L A M A -

A. Andrus wystąpi w KDK już w czwartek 12 marca 2020 o godz. 18:00. Zostały jeszcze ostatnie wejściówki, ich cena to 85 złotych. Panowie, pośpieszcie się, aby inny dżentelmen nie wykupił prezentu dla Waszej kobiety! 😉

Artur Andrus – Sokratesa 18

Usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także nowe, pochodzące z premierowego Albumu pt. „Sokratesa 18”. O podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych, przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym Artystą, nie trzeba przekonywać.

- R E K L A M A -

Arturowi Andrusowi towarzyszą muzycy:
Wojciech Stec – fortepian, gitara
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Paweł Żejmo – perkusja.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: