„Zumba na Wolności”, deszczowa i taneczna niedziela w Kutnie (ZDJĘCIA)

Szkoła Tańca i Fitness RL Ritmo Latino oraz Kutnowski Dom Kultury zorganizowały wyjątkowe, wakacyjne zajęcia zumby, które odbyły się na Placu Wolności. Wydarzenie, mimo kapryśnej pogody, przyciągnęło miłośników tańca i dobrej zabawy, którzy chcieli spędzić niedzielne popołudnie w rytmie energicznych latynoskich rytmów.

- R E K L A M A -

Darmowe lekcje zumby prowadził licencjonowany instruktor, Kacper Gąszcz, który mimo padającego deszczu i niesprzyjających warunków pogodowych zarażał uczestników swoją energią i pozytywnym nastawieniem. Zumba, będąca połączeniem tańca i fitnessu, okazała się doskonałą formą aktywności fizycznej, przynoszącą mnóstwo radości i pomagającą utrzymać świetną formę. Uczestnicy chętnie angażowali się w taneczne układy, czerpiąc pełnymi garściami z każdej chwili spędzonej na Placu Wolności.

Mimo padającego deszczu atmosfera na Placu Wolności była niesamowita. Uśmiechy nie schodziły z twarzy uczestników, którzy wspólnie bawili się w rytmie zumby, ciesząc się rześkim powietrzem. Kacper Gąszcz zadbał o to, aby każdy czuł się komfortowo i mógł w pełni cieszyć się taneczną zabawą.

- R E K L A M A -

Wstęp na zajęcia był wolny, a udział bezpłatny. Już teraz organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na kolejną taneczną przygodę z zumbą, która ponownie odbędzie się na Placu Wolności. Nie przegapcie kolejnej do wspólnej zabawy i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu! Następne zajęcia już 21 lipca o godz. 17:00.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: