Zwłoki dwóch osób znalezione w rowach. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności

Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zgonu dwóch osób – kobiety i mężczyzny. Znalezieni w różnych miejscowościach, innego dnia, oboje w przydrożnych rowach. Co było bezpośrednią przyczyną ich śmierci wyjaśni sekcja zwłok.

- R E K L A M A -

12 i 15 lutego 2023 roku w godzinach popołudniowych, oficer dyżurny kutnowskiej komendy otrzymał informację o ujawnionych w przydrożnych rowach ciałach dwóch osób. Obok ciał leżały rowery. Osoby te nie dawały oznak życia.

Pierwsze zgłoszenie dotyczyło kobiety w gminie Nowe Ostrowy, drugie mężczyzny w gminie Łanięta. O odnalezieniu zwłok została powiadomiona prokuratura. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. W przypadku kobiety lekarz wykluczył udział osób trzecich mogących przyczynić się do jej śmierci.

- R E K L A M A -

—Jeżeli chodzi o mężczyznę to prokurator nadzorujący czynności polecił zabezpieczyć ciało w prosektorium kutnowskiego szpitala. Przeprowadzona sekcja pozwoli wyjaśnić, co było bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny — mówi mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

(KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: