reklama
  • Tadeusz Woźniak Sejm

Zwycięska inauguracja rezerw KS-u Kutno

Od zwycięstwa rozpoczęli sezon 2018/2019 piłkarze KS-u II Kutno. Drużyna prowadzona przez Jacka Walczaka wygrała na wyjeździe z Iskrą Głowno 1-2.

- R E K L A M A -

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, jednak już od 10 minuty kutnowska drużyna zaczęła dominować. KS stwarzał sytuacje do zdobycia bramki, lecz seryjnie je marnował. Dopiero w 29 minucie po podaniu Krystiana Górczyńskiego wynik meczu otworzył Szymon Andrzejczak. Niestety 5 minut później kutnowska defensywa zaspała przy rzucie wolnym i jeden z rywali pokonał Damiana Zasadzińskiego strzałem głową z bliskiej odległości.

Druga połowa to ataki naszej drużyny i ogromna indolencja strzelecka pod bramką gospodarzy.

- R E K L A M A -

Trzeba też uczciwie przyznać, że bramkarz przeciwników miał przysłowiowy „dzień konia” i wyprawiał cuda w bramce – komentuje Jacek Walczak, trener KS II Kutno.

Golkiper Iskry skapitulował dopiero w 73 minucie po rzucie karnym wykonywanym przez Piotra Domańskiego. Jedenastka została podyktowana za faul na Górczyńskim. podyktował sędzia za faul na Górczyńskim. Do końca meczu wynik już się nie zmienił i zwycięstwo w inauguracyjnym meczu stało się faktem.

- R E K L A M A -

Iska Głowno 1-2 KS II Kutno
Gole dla KS: Andrzejczak 29′, Domański 73′

KS II Kutno: Zasadziński – Domański, Sobczak, Mucha, Ruszkowski, Kapruziak, Wójcik, Wietrzyk, Andrzejak, Krzymieniewski, Górczyński; na zmiany: Błażejczyk, Czekalski, Zielonka, Sztygiel, Klimczak;

Nie przegap: