reklama
reklama
reklama
reklama

Zwycięski debiut Pawła Ślęzaka, KS pokonał Wartę – ZDJĘCIA

KS Kutno rozpoczął piłkarską wiosnę od zwycięstwa 2-1 nad Wartą Działoszyn w zaległym meczu IV ligi łódzkiej. Spotkanie było debiutem Pawła Ślęzaka w roli nowego szkoleniowca kutnowskiej drużyny.

- R E K L A M A -

Mecz rozpoczął się od naprawdę mocnego uderzenia w wykonaniu gospodarzy. Zaledwie sto dwadzieścia sekund po pierwszym gwizdku sędziego było już 1-0 dla KS-u, a na listę strzelców wpisał się Michał Gibulski.

Goście z Działoszyna dobrze nie otrząsnęli się po utracie bramki, a na tablicy świetlnej było już 2-0. W piątej minucie golkipera Warty pokonał Marcin Kacela.

- R E K L A M A -

Przyjezdni nie dali jednak za wygraną i jeszcze przed przerwą, za sprawą Pawła Drągowskiego, strzelili kontaktową bramkę na 2-1.

Po zmianie stron widowisko nie było już tak porywające i kibice nie obejrzeli już żadnego trafienia. Po końcowym gwizdku mogli jednak cieszyć się z bardzo ważnych trzech punktów!

- R E K L A M A -

Po rozegraniu 17 spotkań KS Kutno ma 22 punkty i zajmuje 12. miejsce w tabeli Betcris IV ligi łódzkiej. W najbliższą sobotę 16 marca oficjalny start rundy wiosennej – podopieczni Pawła Ślęzaka zmierzą się przed własną publicznością ze Startem Brzeziny. Początek meczu o 13:00.

KS Kutno 2-1 Warta Działoszyn
Gibulski 2′, Kacela 5′ – Drągowski 41′

KS Kutno: Sokołowicz – Florczak, Głowiński (72. Felczak), Dąbrowski, Nikołaj, Kacela, Bujalski, Ramel (76. Wiśniewski), Frątczak, Gibulski (72. Kułakowski(, Kasperkiewicz;

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: