PanoramaKutna.plNa sygnaleZwyrodnialcy, którzy zabili psa w Żychlinie zatrzymani! "Kobieta zleciła uśmiercenie i dostarczyła narzędzia"

Zwyrodnialcy, którzy zabili psa w Żychlinie zatrzymani! „Kobieta zleciła uśmiercenie i dostarczyła narzędzia”

Policjanci komisariatu w Żychlinie zatrzymali dwie osoby podejrzane o zabicie psa. Zwierzę zostało znalezione w worku na jednej z posesji w Żychlinie. Zatrzymane osoby usłyszą dzisiaj zarzuty. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

-

16 kwietnia 2019 roku ok godz. 22.00 dyżurny kutnowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o znalezieniu na jednej z posesji w Żychlinie zwłok psa. Na miejsce skierowano patrol, który potwierdził tą informację. Przed pustostanem leżało martwe zwierzę w worku ze sznurkiem zawiązanym na szyi.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z komisariatu w Żychlinie. Na miejscu zabezpieczono ślady i wykonano szczegółowe oględziny. Już następnego dnia kryminalni ustalili i namierzyli sprawców tego okrutnego czynu.

-

19 kwietnia 2019 roku oboje zostali zatrzymani. Właścicielką psa okazała się 38-letnia mieszkanka Żychlina i to ona zleciła uśmiercenie psa i dostarczyła narzędzia w postaci worka i sznurka swojemu znajomemu. 19 kwietnia 37 – latek oraz 38- letnia kobieta usłyszą zarzuty zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem. Za ten czyn ten grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności – mówi asp. sztab. Edyta Machnik z KPP Kutno.

-

Nie przegap: