reklama
reklama

Żychlin: Grzegorz Ambroziak wygrywa w II turze i nadal będzie burmistrzem

Grzegorz Ambroziak ponownie będzie burmistrzem Żychlina – wynika z informacji, jakie oficjalnie podała Państwowa Komisja Wyborcza.

- R E K L A M A -

Dziś w drugiej turze Grzegorz Ambroziak (43,93% w pierwszej turze) zmierzył się z Markiem Kaczmarkiem (26,70%). W ponownym głosowaniu Ambroziak zdobył 56,84% i przez kolejne pięć lat będzie burmistrzem Żychlina.

― Szanowni Państwo, z nieoficjalnych informacji wynika, że powierzyliście mi zarządzanie Miastem i Gminą Żychlin na kolejne 5 lat. Bardzo dziękuję za Państwa udział w wyborach. Bardzo dziękuję za każdy oddany głos. Dziękuję moim bliskim, przyjaciołom, wszystkim zaangażowanym w kampanię wyborczą, to był trudny czas, jesteście WIELCY! Gratuluję moim kontrkandydatom, Justynie, Markowi i Markowi, Tomkowi, uzyskanych głosów, demokracja wygrywa, gdy wyborcy mają możliwość dokonania wyboru, a w przypadku Żychlin kandydatów było naprawdę wielu. Mieliście Państwo udział w wielkim święcie, to na pewno jest bardzo ważne doświadczenie. Teraz po chwili wytchnienia wracamy do walki o nowe inwestycje i zmiany! ― napisał w mediach społecznościowych Grzegorz Ambroziak, burmistrz Żychlina.

- R E K L A M A -

Oficjalne wyniki II tury głosowania w Gminie Żychlin:

  1. Grzegorz Ambroziak – 1837 głosów – 56,84%
  2. Marek Kaczmarek – 1395 głosów – 43,16%
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: