reklama
  • Krzysztof Ciebiada Sejm

Żywa szopka, karuzela i moc atrakcji na Jarmarku Świątecznym. Przyjdź do centrum Kutna! (ZDJĘCIA)

Trwa drugi dzień Jarmarku Bożonarodzeniowego w Kutnie. Dziś na Placu Piłsudskiego pojawiły się kolejne atrakcje, które powinny przypaść do gustu mieszkańcom.

Jeśli nie kupiłeś jeszcze prezentów, nie udekorowałeś domu lub nie masz jeszcze choinki, nie musisz się bać. To dlatego, że w Kutnie trwa Jarmark Świąteczny. Kilkudziesięciu wystawców sprzedaje wyroby regionalne, rękodzieła i ozdoby, które z pewnością pomogą stworzyć w domach idealny nastrój na nadchodzący bożonarodzeniowy czas.

- R E K L A M A -

– Oczywiście poza zakupami można odwiedzić naszą żywą szopkę ze zwierzętami. Zapraszamy również do degustacji produktów regionalnych, będzie naprawdę mnóstwo pyszności, coś na rozgrzanie, a także różnego rodzaju słodkości. Zapraszamy serdecznie – mówi Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta Kutna.

Dziś na Placu Piłsudskiego pojawiły się świąteczne dmuchańce, a także karuzela, która jest oblegana przez dzieci. Wielkim zainteresowaniem cieszy się też żywa szopka oraz kram Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- R E K L A M A -

Jarmark Świąteczny Kutno 2021 można odwiedzać przez cały weekend od piątku do niedzieli w godzinach 10:00 – 20:00.

Jutro na Placu Piłsudskiego także występ orkiestry dętej, pokazy szczudlarzy, kolędowanie z Zespołem Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej oraz życzenia od prezydenta Kutna!

(fot. KDK/Łukasz Stasiak)


Nie przegap: