Lustro łazienkowe z oświetleniem

0

Łazienka bez lustra, to jak kuchnia bez lodówki. Niezależnie od stylu aranżacji, od wielkości pomieszczenia, ilości i wieku domowników. I choćby w każdym pokoju wisiało lustro, to w łazience i tak się przyda.

Żeby móc sobie rano spojrzeć w oczy, zrobić makijaż, albo ogolić brodę, uśmiechnąć się do siebie samego. Lustro to wynalazek, który już w epoce paleolitu znali nasi praprzodkowie. Polerowali kamienie, by móc się w nich przejrzeć jak w tafli wody. I choć ówczesne odbicie, było zniekształcone i dalekie od rzeczywistego obrazu dzisiejszych luster, to potrzeba zobaczenia siebie, została w człowieku do dziś.

Lustro łazienkowe, jako przedmiot codziennego użytku

Podobno najwięcej czasu przed lustrem spędzają kobiety. Makijaż, demakijaż, pielęgnacja twarzy, układanie fryzury. Ale i męskie golenie, dbanie o wygląd bez lustra, marnie by wyglądało. Dobrze dobrane lustro łazienkowe z oświetleniem, to istotny element domowej przestrzeni. Integralne, dopasowane światło, nie powinno razić w oczy, ani pozostawiać wrażenia nienaturalnych cieni, a realnie odzwierciedlać rzeczywistość.

Lustra nowej generacji, oprócz doskonałych właściwości optycznych, wbudowanych diod LED, wyposażone są w dodatkowe funkcje. Można stojąc przy lustrze korzystać z dotykowych wyświetlaczy LCD, sprawdzić godzinę, temperaturę i pogodę, a nawet za pomocą wbudowanego głośnika bluetooth posłuchać ulubionej muzyki. Lustro łazienkowe z oświetleniemjest coraz częściej wybierane do nowoczesnych łazienek funkcjonalnie łącząc przyjemność z codziennymi nawykami.

Nowoczesne wnętrze, a lustro łazienkowe z oświetleniem

Kwadratowe, prostokątne, okrągłe. Oświetlone z góry, z boku czy dookoła rozprowadzając równomiernie światło po całej powierzchni i nie dając efektu zniekształceń i cieni. Nowoczesna forma luster i najnowsza technologia stosowana, dla podwyższenia ich funkcjonalności, powoduje, że lustro łazienkowe z oświetleniem, to najczęściej wybierany produkt łazienkowy przez dekoratorów.

Zintegrowanie światła i lustra, zapewnia skuteczne oświetlenie, współgrające z pozostałymi oprawami światła zamontowanymi w łazience. Nie narzuca stylu. Może być zastosowane, zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym wykończeniu wnętrza.

Energooszczędność świateł LED jest dodatkowym atutem. Wybór temperatury barwowej, ma znaczenie na rodzaj światła. Barwa biała ciepła 3000K, to światło ciepłe, łagodne, porównywane ze światłem naturalnym o wschodzie i zachodzie słońca. Barwa biała zimna 7000K, kojarzona z jasnym, dziennym, mocnym światłem. W zależności od potrzeb można balansować między tymi barwami. Chcąc uzyskać jaśniejszy, pobudzający efekt zastosować światło zimne, natomiast dla stworzenia wyciszonego, spokojnego miejsca światło ciepłe.

Lustro łazienkowe z oświetleniem podkreśli wyjątkowość każdej łazienki, towarzysząc codziennie korzystającym z niej osobom. Sprawdzi się zarówno w domu jak i w pomieszczeniach służbowych. Spojrzenie sobie w oczy przed spotkaniem służbowym, bezcenne.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here