Wypadek pod Kutnem! Auto wjechało pod pociąg, poważnie ranny 71-letni kierowca (ZDJĘCIA)

Trwa ustalanie okoliczności groźnego wypadku, do jakiego doszło pod Kutnem. Samochód osobowy na niestrzeżonym przejeździe kolejowym wjechał pod pociąg towarowy. Poważnie ranny został 71–letni mężczyzna.

- R E K L A M A -

We wtorek 18 lipca przed godzina 10.00 do kutnowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na torach pomiędzy miejscowościami Florek i Michałów (gmina Kutno). Z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn auto osobowe, na kutnowskich numerach rejestracyjnych, wjechało na przejeździe kolejowym pod jadący pociąg towarowy.

Jak powiedział w rozmowie Panoramą obecny na miejscu mł. bryg. Mariusz Jagodziński z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie, poważnie ranny został mężczyzna z samochodu osobowego. W związku z jego ciężkim stanem, na miejsce wezwane zostało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

- R E K L A M A -

Na miejscu działania prowadziły straż pożarna, pogotowie ratunkowe, policja i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przez wiele godzin przejazd kolejowy był całkowicie zamknięty.

– O 9:40 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w miejscowości Michałów na niestrzeżonym przejeździe kolejowym 71–letni kierujący fiatem panda wjechał pod pociąg towarowy. Mężczyzna został zabrany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Przejazd w tej chwili jest zablokowany, na miejscu trwają czynności – komentuje mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

To już kolejny groźny wypadek w tym miejscu w ostatnich latach. Najtragiczniejszy miał miejsce w styczniu zeszłego roku – śmierć poniosła kobieta, a ranne zostały dzieci. Czy wreszcie uda się poprawić bezpieczeństwo w tym miejscu? Do sprawy powrócimy.

ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: