Wiadomości KutnoŚwięto Róży 2022Baranovski otworzył blok koncertowy Święta Róży

Baranovski otworzył blok koncertowy Święta Róży [ZDJĘCIA]

Wystartował blok koncertowy nad Ochnią. Jako pierwszy na scenie pojawił się Baranovski. Przed kutnowską publicznością wystąpią jeszcze Kayah i Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów.

- Reklama -

Baranovski, a tak naprawdę Wojciech Baranowski to polski wokalista, kompozytor, autor tekstów i pianista, a także finalista czwartej edycji programu The Voice of Poland. Na początku 2018 roku wokalista zaliczył jedno z najmocniejszych wejść na rynek muzyczny ostatnich sezonów. Po singlach „Dym” i „Luźno” oraz występach na scenach najważniejszych koncertowych wydarzeń w kraju, na czele z Open’erem, Orange Warsaw Festival i Męskim Graniem, potwierdziła to dodatkowo nominacja do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku”.

- Reklama -

Najbardziej znanym utworem Baranovskiego jest „Lubię być z nią”. Piosenka stała się najpopularniejszym utworem granym przez stacje radiowe w kraju. Wielkiego hitu nie zabrakło także dziś podczas koncertu w Kutnie podczas 48. Święta Róży!

To jednak nie koniec dzisiejszej muzycznej uczty. Około 19:30 wystąpi Kayah, a o 21:00 Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów.


- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: