reklama

Debiutancki występ „Leszczynek”. Młodzi artyści zachwycili publiczność [ZDJĘCIA]

W weekend w Leszczynku odbył się festyn rodzinny "W bajkowej krainie". Nie brakowało atrakcji, a jedną z nich był debiutanci występ małych artystów z zespołu "Leszczynki".

W weekend w Leszczynku odbył się festyn rodzinny „W bajkowej krainie”. Nie brakowało atrakcji, a jedną z nich był debiutanci występ małych artystów z zespołu „Leszczynki”.

- R E K L A M A -

To, co działo się w sobotę w zespole dworsko-parkowym w Leszczynku relacjonowaliśmy w tym miejscu: Tłumy i świetna zabawa w Leszczynku na Rodzinnym Dniu Dziecka

Na szczególną uwagę zasługuje jednak debiut młodych arystów z Dziecięco-Młodzieżowego Zespołu Pieśni i Tańca Leszczynki, który powstał w marcu tego roku i udoskonala swoje umiejętności taneczne pod czujnym okiem choreograf Jolanty Gutowskiej. Występ młodych artystów przypadł do gustu publiczności, która raz po raz nagradzała ich gromkimi brawami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne występy!

- R E K L A M A -

Tego samego dnia na scenie w Leszczynku odbył się również koncert Zespołu Ludowego Leszczynianki i Kapeli Odnowa Folk, którzy od kilku lat prezentują muzykę ludową.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: