reklama
reklama

(DUŻO ZDJĘĆ/WIDEO) Całe rodziny pobiegły z Forrestem!

Za nami wyjątkowy bieg z Forrestem, który odbył się w Parku Wiosny Ludów. Czynny udział w imprezie zorganizowanej przez MOSiR wzięło udział blisko 300 biegaczy i biegaczek. Wcześniej rywalizowano również o „Puchar Wiosny”.

- R E K L A M A -

W pierwszej imprezie, na różnych dystansach, rywalizowali ze sobą uczniowie z kutnowskich szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, a pierwsze 15 osób z każdej kategorii upominki od organizatora czyli Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Druga impreza, czyli „Powrót Forresta”, przeznaczona była dla wszystkich mieszkańców Kutna, którzy zielonymi alejkami parku przebiegli dystans 1600 metrów. Nie był to bieg ani na czas ani nie chodziło w nim o zajęcie najlepszego miejsca. Był to bieg rodzinny, w którym tempo każdy mógł dostosować do swoich możliwości. Wśród uczestników rozlosowano wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów czyli Media Markt oraz Hurt-Pap. Ponadto dla wszystkich tj. zarówno biegaczy jak i dla osób towarzyszących przygotowano piknik na którym również nie zabrakło atrakcji takich jak: Warszawski Kataryniarz, występ młodzieżowej grupy Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej oraz cieszący się największym zainteresowaniem pokaz szkolenia psów.

- R E K L A M A -

– Do tego wszystkiego dopisała nam niemal bajeczna pogoda. Przygrzewające słoneczko sprawiło, że nie bardzo chcieliśmy kończyć tę imprezę, no ale cóż. Wszystko co dobre szybko się kończy. Jednak nie ma się co martwić, bo już za miesiąc możemy spotkać się n biegu „Ku Biało Czerwonej”, który jak co roku odbędzie się w dniu 2 maja – komentują organizatorzy.

Poszukajcie się na zdjęciach:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: