reklama
reklama

Epidemia pokrzyżowała plany. Zwycięzcy turnieju łuczniczego wreszcie nagrodzeni [ZDJĘCIA]

Starosta Kutnowski - Daniel Kowalik, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego - Tomasz Walczewski oraz Radny Powiatowy - Marek Drabik wręczyli dyplomy oraz medale uczestnikom zeszłorocznego turnieju łuczniczego.

– Z powodu istniejącego wówczas stanu epidemicznego na terenie całej Polski, Turniej został przeprowadzony w formie korespondencyjnej. Spowodowało to że zwycięzcy musieli poczekać na swoje nagrody i dyplomy. Na szczęście sytuacja wróciła do normy i byliśmy w stanie dostarczyć naszym uczestnikom ich upragnione nagrody – wyjaśnia radny Marek Drabik, organizator turnieju.

- R E K L A M A -

– Jest mi niezwykle miło wręczyć medale i dyplomy uczestnikom turnieju. Szczególnie że są to zdolni młodzi ludzie pełni pasji i determinacji do sięgania po laury w swojej ulubionej dyscyplinie sportowej – mówi Starosta Kutnowski Daniel Kowalik.

– Stan epidemii w Polsce się skończył. Cieszy nas możliwość uhonorowania młodych mieszkańców powiatu kutnowskiego długo przez nich wyczekiwanymi nagrodami – dodaje Tomasz Walczewski, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: