(FOTO) Grupa Go Green w Kellogg’s świętuje Tydzień Ziemi

Na zakończenie tygodnia grupa Go Green działająca w kutnowskiej fabryce Kellogg’s zorganizowała happening finałowy z okazji Dnia Ziemi. Maraton Środowiskowy, w którym pracownicy firmy biorą udział w formie hybrydowej rozpoczął się w marcu i zakończył się dwudniowym finałem. Go Green to zespół ludzi, którzy aktywizują pracowników firmy Kellogg’s do wspólnej ochrony środowiska.

Każdego roku organizowane są happeningi i zbiórki mające na celu uświadomienie, jak ważne jest wspólne zaangażowanie w ratowanie planety. W tym roku z uwagi na stan epidemiologiczny w kraju, część aktywności przeniesiono do online, tworząc wielki Maraton Środowiskowy.

- R E K L A M A -

Tegoroczna zbiórka elektroodpadów i coroczny konkurs godzina dla ziemi zostały zorganizowane
w sposób hybrydowy. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników, dlatego aktywności, które nie wymagają ich fizycznej obecności – przenieśliśmy do internetu. Dało nam to również możliwość zaproponowania większej ilości konkursów dla naszych pracowników, które odbywały się cyklicznie, aż do dzisiejszego happeningu finałowego . Dziękuję wszystkim pracownikom, którzy wzięli udział w naszych konkursach – jak zawsze możemy liczyć na Waszą aktywność
– komentuje Dorota Augustynowicz, lider do spraw ochrony środowiska w Kellogg’s Kutno i przewodnicząca grupy Go Green.

Go Green to ogólnoświatowy koncept na grupy środowiskowe działające przy fabrykach Kellogg’s. Kutnowska grupa charakteryzuje się dużym zaangażowaniem w akcje środowiskowe i charytatywne w regionie, tworząc wspaniałą wizytówkę kutnowskiej fabryce chipsów Pringles. Go Green do swoich celów wpisuje nie tylko działania na rzecz przyrody, ale również wsparcie fabryki w organizowanych aktywnościach CSR.

źródło: Party Projekt


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: