reklama
reklama

(FOTO) Kolejne podpalenie w regionie?! W ogniu stanął budynek mieszkalny

Dziś nad ranem prawdopodobnie doszło do kolejnego podpalenia w naszym regionie! Trzy zastępy straży pożarnej walczyły pożarem budynku mieszkalnego.

- R E K L A M A -

Jak powiedziała Panoramie Ewelina Skibińska-Pyda, dyżurna KP PSP w Kutnie, o 6:36 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Szewce Owsiane w gminie Bedlno. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej z Kutna, Krzyżanowa i Mirosławic.

Płomienie pojawiły się w budynku gospodarczym, który jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, został zaadaptowany na lokale mieszkalne. Pożar wybuchł w pomieszczeniu kuchennym. Strażacy wynieśli ze środka między innymi butle gazową, dzięki czemu nie doszło do eksplozji.

- R E K L A M A -

Wszystko wskazuje na to, że pożar wybuchł w wyniku podpalenia. Taką prawdopodobną przyczynę wskazali strażacy działający na miejscu. Teraz okoliczności zdarzenia wyjaśniać będzie policja.

Przypomnijmy, to już kolejny w tym roku pożar w gminie Bedlno i kolejna sytuacja, gdy strażacy jako przypuszczalną przyczynę pojawienia się ognia uznają podpalenie. Ostatnio w tamtej okolicy paliło się w poniedziałek – piroman podłożył ogień pod budynek gospodarczy w Bedlnie.

- R E K L A M A -

Więcej o sprawie pisaliśmy tutaj: (ZDJĘCIA/WIDEO) Podpalenie pod Kutnem! Z żywiołem walczy sześć zastępów straży pożarnej

fot. nadesłane

fot. nadesłane

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: