(FOTO) Na Szymanowskiego trwa budowa nowego sklepu

Ostatnie dni obfitują w informacje dotyczące nowych sklepów w naszym mieście. U zbiegu ulic Szymanowskiego i Oporowskiej trwa budowa salonu znanej polskiej firmy.

W ostatnich dniach informowaliśmy już między innymi o tym, że w powstającej galerii handlowej S1 przy ulicy Żwirki i Wigury otwarty zostanie między innymi Sinsay, a wczoraj pojawiła się informacja o planowanym otwarciu sklepu sieci, której jeszcze w Kutnie nie było. Mowa o TEDi.

- R E K L A M A -

Więcej o nowych sklepach możecie przeczytać tutaj:

To jednak nie koniec „sklepowych” inwestycji w Kutnie. Od pewnego czasu u zbiegu ulic Szymanowskiego i Oporowskiej trwa budowa budynku wystawowo-handlowego wraz z instalacjami, parkingami i drogami wewnętrznymi. Jak wynika z naszych informacji, będzie to salon meblowy BODZIO. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy nastąpić ma otwarcie.

- R E K L A M A -

Co ciekawe, będzie to kolejny nowy sklep w okolicach Szymanowskiego. W listopadzie w osiedlowym pasażu otwarto market spożywczy „Dino”.

Kilka słów o fabryce mebli BODZIO:

Fabryka Mebli BODZIO rozpoczęła swoją działalność w 1985 roku. Jest ona klasyczną spółką rodzinną opartą na polskim kapitale. Obecnie jest to jeden z największych producentów mebli w kraju.

- R E K L A M A -

Założycielem przedsiębiorstwa oraz jego Dyrektorem Generalnym jest Bogdan Szewczyk. Do ścisłego kierownictwa firmy należą także jego żona Iwona oraz pięcioro dzieci: Aleksandra, Anna, Justyna, Monika i Grzegorz.

Obecnie Fabryka zajmuje ponad 130.000 m2 powierzchni użytkowej, dysponując siecią 300 salonów meblowych na terenie Polski i zatrudnia ponad 2155 branżowych specjalistów. Średnia dzienna wielkość produkcji to ponad 1000 gotowych kompletów mebli. Sieć dystrybucji mebli obsługiwana jest przez flotę ponad 400 pojazdów dostawczych.

Przedmiotem działalności Fabryki jest produkcja i sprzedaż szerokiej gamy mebli kuchennych, mebli pokojowych, sypialnianych, biurowych oraz tapicerowanych.

W ofercie tej znajduje się specjalna propozycja skierowana do hoteli oraz pensjonatów. Produkty z logo BODZIO to nowoczesność, oryginalny design oraz walory użytkowe, które decydują o ich wielkiej popularności wśród klientów.

źródło: własne / bodzio.pl


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: