reklama
  • Tadeusz Woźniak Sejm

Grad bramek na Kościuszki i ważna wygrana KS-u Kutno z Sokołem!

Grad bramek, mnóstwo emocji i upragnione trzy punkty – tak w skrócie wyglądał dzisiejszy mecz KS-u Kutno z Sokołem Aleksandrów. Kutnianie wygrali 4-3, a hat-trickiem popisał się Kamil Wielgus.

- R E K L A M A -

Wynik w 26. minucie otworzyli goście, jednak kutnianie pięć minut później odpowiedzieli trafieniem Kamila Wielgusa i do przerwy było 1-1.

Po zmianie stron kibice obejrzeli aż pięć bramek, a sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie! W 56. minucie Kamil Wielgus dał KS-owi prowadzenie 2-1, ale to był dopiero początek strzelania. W 78. Sokół doprowadził do remisu, w trzy minuty później było już 3-2 dla KS-u, a w 86. minucie Kamil Wielgus ustrzelił hat-tricka i na tablicy świetlnej widniał wynik 4-2 dla gospodarzy. Przyjezdni z Aleksandrowa Łódzkiego jednak się nie poddawali i w 87. strzelili swoją trzecią bramkę. Na więcej brakło im jednak czasu i wynik nie uległ już zmianie do końca i KS zainkasował niezwykle ważne trzy punkty.

- R E K L A M A -

Późnym wieczorem zdjęcia z meczu i więcej informacji

KS Kutno 4-3 Sokół Aleksandrów Łódzki
Wielgus 31, 56, 86, Kralkowski 81 – gole dla Sokoła 26, 78, 87

- R E K L A M A -

KS Kutno (wyjściowy): Błażejczyk – Florczak, Padzik, Głowiński, Dąbrowski, Kacela, Ostrowski, Wielgus, Borcuch, Kralkowski, Kasperkiewicz;

Nie przegap: