reklama
reklama

Grał na niemieckich boiskach, teraz wzmocni KS Kutno. Nowe wieści transferowe

Na trzy tygodnie przed inauguracją rundy wiosennej krystalizuje się kadra KS-u Sand-Bus Kutno. Kilka dni temu umowę z kutnowskim klubem podpisał Damian Bujalski, a teraz poznaliśmy nazwiska kolejnych zawodników, którzy będą występować przy Kościuszki 26.

- R E K L A M A -

Jak udało nam się dowiedzieć, nowymi zawodnikami KS-u zostali Damian Szczepański i Tomasz Różycki.

Mogę potwierdzić, że obaj zawodnicy będą występować w naszej drużynie. To jednak nie koniec transferów – powiedział Panoramie Dominik Tomczak, trener KS-u.

- R E K L A M A -

Tomasz Różycki urodził się w 1990 w Łodzi i na swoim koncie ma występy między innymi w ŁKS-ie Łódź (Młoda Ekstraklasa i rezerwy), Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Warcie Sieradz czy niemieckim BSV Eintracht Sondershausen. Obrońca ostatnio był zawodnikiem Andrespolii Wiśniowa.


Damian Szczepański urodził się w 1996 roku w Płocku. W swojej karierze występował między innymi w juniorach Legii Warszawa, a także w Wiśle Płock, Legionovii Legionowo, Błękitnych Raciąż, Sokole Ostróda czy ostatnio w Pelikanie Łowicz. Nominalny pomocnik na swoim koncie ma występy zarówno w II jak III lidze. W rundzie jesiennej wystąpił w 11 spotkania (5 w wyjściowej jedenastce) Pelikana Łowicz w III lidze, strzelając jedną bramkę.

- R E K L A M A -
Damian Szczepański ostatnio grał w Pelikanie Łowicz (fot. Pelikan Łowicz)

Jeśli chodzi o osłabienia, to poza Łukaszem Dynelem (o jego transferze do Włoch pisaliśmy kilka dni temu), nie powinien odejść żaden z kluczowych zawodników. KS opuścił na pewno już Filip Borowiec, a nieznana jest jeszcze przyszłość Michała Zabielskiego, który ma przebywać na testach w I-ligowej Olimpii Grudziądz.

O ruchach transferowych KS-u będziemy jeszcze informować.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: