Groźnie pod Kutnem, łoś wbiegł na autostradę i zderzył się z autem (ZDJĘCIA)

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś na autostradzie A1 pod Kutnem. Samochód osobowy zderzył się z łosiem.

- poniżej dalsza część artykułu -

Około godziny 15. na autostradzie A1 na wysokości wiaduktu w miejscowości Sójki (gm. Kutno) kierowca BMW na katowickich numerach rejestracyjnych zderzył się z łosiem przebiegającym przed drogę.

- poniżej dalsza część artykułu -

Siła uderzenia była na tyle duża, że w aucie mocno uszkodzona została przednia szyba. Niestety, zwierze nie przeżyło zderzenia z pojazdem. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z kutnowskiej drogówki.

Przypomnijmy, w listopadzie zeszłego roku na 247 kilometrze autostrady A1 w okolicach miejscowości Dębina doszło do tragicznego wypadku, gdzie również osobówka zderzyła się z łosiem. Wówczas śmierć poniósł 35-letni mężczyzna.

O sprawie pisaliśmy tutaj: Auto zderzyło się z łosiem, nie żyje 1 osoba. Tragiczny wypadek pod Kutnem

Seria wypadków na A1 w okolicach Kutna

- poniżej dalsza część artykułu -

Padający deszcz i trudne warunki atmosferyczne mocno dają się dziś we znaki kierowcom w naszej okolicy. Od rana na A1, poza zdarzeniem w Sójkach, doszło do dwóch groźnych wypadków.

W Jukowie osobówka wypadła z drogi i uderzyła w bariery, zaś kilkadziesiąt metrów dalej, w Pomarzanach dachowało auto. Łącznie pomocy medycznej potrzebowało kilka osób, w tym dzieci.
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama