Gwiazda muzycznego show na zakończenie udanych Dni Seniora w gminie Kutno [ZDJĘCIA]

Występ Ewy Olszewskiej znanej z programu The Voice Senior zwieńczył tegoroczne udane Dni Seniora w gminie Kutno. Przez ostatnie dni przygotowano wiele atrakcji dla seniorów.

Dni Seniora rozpoczęły się w piątek 14 października. W programie znalazły się m.in. wykłady, warsztaty, koncerty, nauka tańca, ognisko czy wycieczka.

— Jest to bardzo ważne wydarzenie integrujące seniorów i dające im możliwość spędzenia czasu w ciekawy i kreatywny sposób — komentuje wójt gminy Kutno Justyna Jasińska.

W środę 19 października hasłem przewodnim było „Seniorzy z pasją”. Tego dnia odbyły się między innymi warsztaty artystyczne, był także poczęstunek przy kawie i herbacie. Na zakończenie tegorocznej edycji Dni Seniora w Centrum Kultury Gminy Kutno w Leszczynku z przebojami jak za dawnych lat wystąpiła Ewa Olszewska z Żychlina, znana z programu The Voice Senior.

Przed występem artystki głos zabrały wójt gminy Kutno Justyna Jasińska, dyrektor CKGK w Leszczynku Liliana UrbańczykWójcik oraz dyrektor GOPS Małgorzata Modrzejewska. Dziękowano seniorom za liczny udział w tegorocznym wydarzeniu oraz zapowiadano już kolejne atrakcje dla mieszkańców gminy Kutno.Nie przegap: