reklama

Kampanijna ofensywa Zjednoczonej Prawicy. Patryk Jaki przyjedzie do Kutna

Kampanijna ofensywa Zjednoczonej Prawicy w Kutnie. W weekend do Miasta Róż na zaproszenie posła Tadeusza Woźniaka na otwarte spotkanie z mieszkańcami przyjedzie europoseł Patryk Jaki.

- R E K L A M A -

Spotkanie z Patrykiem Jakim odbędzie się w sobotę 23 września 2023 roku o godzinie 12:00 w sali RSM Pionier przy ul. Staszica 20 w Kutnie.

– Spotkanie będzie doskonałą okazją, aby dowiedzieć się więcej na temat referendum ogólnokrajowego, a także poglądów i planów Patryka Jakiego oraz podzielić się swoimi pytaniami i opiniami. To ważne wydarzenie w kontekście nadchodzącego referendum i wyborów, które mają istotny wpływ na nasze społeczeństwo i przyszłość kraju – zaprasza Janusz Kołodziejski, przewodniczący Zarządu Głównego Stowarzyszenia Wspólnota Bez Granic.

- R E K L A M A -

Spotkanie jest organizowane przez Posła Tadeusza Woźniaka oraz Stowarzyszenie Wspólnota Bez Granic i będzie miało formę otwartego spotkania z udziałem Patryka Jakiego, Posła do Parlamentu Europejskiego.

Przypomnijmy, we wtorek do Kutna przyjechała Beata Kempa, europarlamentarzystka związana ze Zjednoczoną Prawicą. Poprała ona kandydaturę Tadeusza Woźniaka do Sejmu RP. Relacja ze spotkania TUTAJ.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: