reklama
reklama

Kościół Chrześcijański Jezus Żyje zaprasza na Gwiazdkową Niespodziankę. Będą prezenty dla dzieci

Już niebawem w Kutnie odbędzie się kolejne świąteczne spotkanie z prezentami w ramach „Gwiazdkowej Niespodzianki”. Wydarzenie organizuje Kościół Chrześcijański Jezus Żyje.

- R E K L A M A -

Dla dzieci w wieku od 2 do 14 lat przygotowane zostało 280 paczek. Rozdanie nastąpi po krótkiej imprezie dla dzieci zgłoszonych na listę – należy zapisać się pod nr tel 661 057 213 lub kchjzyje@gmail.com.

Warunkiem otrzymania paczki jest obecność dziecka na wydarzeniu w sobotę 13 stycznia 2024 roku o godzinie 10:00 w sali widowiskowej KDK w Kutnie przy ul. Żółkiewskiego 4.

- R E K L A M A -

Gwiazdkowa Niespodzianka to polska nazwa projektu „Operation Christmas Child”, który został zapoczątkowany w 1993 roku przez organizację Samaritans Purse ze Stanów Zjednoczonych. Paczki są przygotowywane w 11 krajach i trafiają do ponad 120 krajów, w tym do Polski.

Zeszłoroczna edycja „Gwiazdkowej Niespodzianki” cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W Kutnowskim Domu Kultury na widowni pojawiło się wiele dzieci zarówno z Polski, jak i Ukrainy. Relację możecie zobaczyć TUTAJ.

Zeszłoroczna edycja akcji cieszyła się dużym zainteresowaniem
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: