reklama
reklama
reklama
reklama

KS Kutno lepszy od Włocłavii Włocławek, wygrany trzeci sparing z rzędu [ZDJĘCIA]

Piłkarze KS-u Kutno wygrali trzeci przedsezonowy sparing z rzędu. Podopieczni Krzysztofa Kamińskiego pokonali dziś Włocłavię Włocławek 2-1. Gole dla kutnian zdobywali testowani piłkarze.

- R E K L A M A -

Oba gole dla kutnian padły w pierwszej połowie, gdy na murawie zameldowała się teoretycznie silniejsza jedenastka. W wyjściowym składzie z piłkarzy, będących w zeszłym sezonie w III-ligowej kadrze, znaleźli się między innymi Michał Sokołowicz, Mateusz Maryniak, Kamil Wielgus, Adrian Kralkowski, Mateusz Ostrowski, Dominik Głowiński czy Wojciech Skawiński. Na ławce usiadł z kolei m.in. Dawid Telestak. Nie brakowało też testowanych i to oni dwukrotnie wpisali się na listę strzelców.

Po zmianie stron padła tylko jedna bramka, a jej autorem w 55. minucie był Łojewski. Wynik 2-1 utrzymał się do końca spotkania i kutnianie wygrali trzeci sparing z rzędu.

- R E K L A M A -

– Byliśmy zespołem lepszym w przekroju całego spotkania. Cały czas sprawdzam i testuję nowych zawodników. Ze spotkania na spotkanie gramy coraz lepiej. Do inauguracji rozgrywek IV ligi zostały trzy tygodnie i na pewno musimy jeszcze wzmocnić zespół, aby mieć dobrą ławkę rezerwowych– powiedział w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl Krzysztof Kamiński, trener KS-u Kutno.

KS Kutno 2-1 Włocłavia Włocławek
gole dla KS: testowani


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: