REKLAMA
środa, 10, sierpień 2022
REKLAMA

Kto zastąpi Tomczaka? W poniedziałek prezentacja nowego trenera KS-u Kutno

Kto poprowadzi piłkarzy KS-u Kutno w rozgrywkach IV ligi łódzkiej? Nazwisko nowego trenera kutnian mamy poznać w poniedziałek.

poniżej dalsza część artykułu

Od środy 22 czerwca kutnowska drużyna pozostaje bez trenera, bowiem pracę na stanowisku pierwszego szkoleniowca spadkowicza z III ligi zakończył Dominik Tomczak. O sprawie poinformował w mediach społecznościowych, gdzie zamieścił emocjonalny wpis.

– Osobiście czuje się mega winny, za to, co się wydarzyło. Nie ma, co szukać winy w działaczach, pozostałych członkach sztabu, czy też zawodnikach. Trener odpowiada za wszystko i to trener musi ponieść konsekwencje swoich decyzji. Jeszcze raz przepraszam, że Kutno przeze mnie wraca do rozgrywek 4 ligi. Mimo to, wierzę, że KS Kutno wróci tam tylko na chwilę – napisał w środę w mediach społecznościowych Dominik Tomczak, były już trener KS-u.

poniżej dalsza część artykułu

Wakat na stanowisku pierwszego trenera nie będzie trwał jednak długo. Już jutro, w poniedziałek poznamy nazwisko nowego szkoleniowca.

– Mogę potwierdzić, że w poniedziałek zaprezentujemy nazwisko nowego trenera. Prosimy o chwilę cierpliwości – powiedział w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl Zbigniew Tomczak, prezes KS-u Kutno.

poniżej dalsza część artykułu

O sytuacji związanej z roszadami w kadrze KS-u będziemy informować na bieżąco na łamach www.PanoramaKutna.pl

reklama

Warto przeczytać:

reklama