reklama
reklama

Kutnowskie Debaty Oksfordzkie w nowoczesnej sali w „Dąbrowszczaku” [ZDJĘCIA]

Kutnowskie Debaty Oksfordzkie ruszają pełną parą. Dziś odbyły się kolejne spotkania, tym razem rekrutacyjne. W „Dąbrowszczaku” prezentacja KDO, bo tak nazywają się debaty organizowane przez powiat kutnowski, odbyła się w nowo wyremontowanej i wyposażonej w nowoczesny sprzęt sali informatyczno-multimedialnej.

– Dziś w praktyce możemy przetestować dobrodziejstwo jakie niesie zaawansowana technologia. Spotkanie odbywa się w prowadzonej przez nas szkole, w której przygotowaliśmy nowoczesną salę multimedialno – informatyczną. Bardzo dziękuję Magdalenie Krupińskiej-Kotulskiej za idee i pomysł Kutnowskich Debat Oksfordzkich – mówi Daniel Kowalik Starosta Kutnowski.

- R E K L A M A -

– Idea debat oksfordzkich przyświecała mi od dłuższego czasu. Jestem zwolenniczką debatowania, starć dwóch racji, siły argumentów. To projekt, który całkowicie oddajemy uczniom, naszych powiatowych szkół. Stąd każdy etap przygotowania debat jest poprzedzany dyskusją z przyszłymi Uczestnikami. Wspólnie go projektujemy – mówi Magdalena KotulskaKrupińska pomysłodawczyni debat oksfordzkich w naszym powiecie.

– Sala multimedialno-informatyczna została odebrana prze Starostwo Powiatowe w Kutnie na koniec lutego. Przedsięwzięcie zostało sfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Kutnie oraz darowizn sponsorów. Od miesiąca służy uczniom I LO. Jak Państwo widzicie nie tylko inwestujemy w infrastrukturę szkół, ale również dokładamy wszelkich starań o jak najwyższy poziom kształcenia – mówi Daniel Kowalik Starosta Kutnowski.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: