Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie z nową szefową

MDK w Kutnie pod nowym kierownictwem. Wicestarosta Magdalena Krupińska-Kotulska wręczyła Barbarze Łąckiej powierzenie funkcji dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie do 31 sierpnia 2023 roku.

- R E K L A M A -

Pani Barbara od niedawna prowadzi sekcję malarską w Młodzieżowym Domu Kultury w Kutnie, która cieszy się dużym powodzeniem. Jest osobą stałe podnoszącą swoje kwalifikacje, które z sukcesem wykorzystuje w pracy zawodowej. Dotychczas jako nauczyciel mianowany uczyła w szkole podstawowej, liceum oraz była wykładowcą uczelni wyższej. Jako przedsiębiorca nauczyła się kierować zespołem ludzi, co zamierza wykorzystać w pełnieniu nowej funkcji.

— Życzę powodzenia na nowej drodze zawodowej, to spore wyzwanie, ale wierzę, że sobie Pani poradzi. Niech ta placówka tętni życiem pod Pani kierownictwem i wnosi wiele dobrego dla mieszkańców powiatu kutnowskiego — mówi Starosta Kutnowski Daniel Kowalik.

- R E K L A M A -

— Młodzieżowy Dom Kultury to duża jednostka, w jej w sekcjach bierze udział ponad 600 uczniów i wciąż ich liczba rośnie. Liczę na dobrą współpracę oraz wierzę, że jednostka ma jeszcze wiele możliwości. Najważniejsze jest to, żeby wychodzić na przeciw oczekiwaniom i potrzebom uczniów i ich rodziców. Życzę Pani Dyrektor samych dobrych efektów i satysfakcji z pracy — mówi Wicestarosta Magdalena KrupińskaKotulska.

(Źródło: Powiat Kutnowski)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: