reklama

Nie będzie sylwestrowej zabawy w centrum Kutna

To już pewne. W tym roku nie odbędzie się sylwester miejski w Kutnie. Powodem są wysokie ceny przygotowania takiej imprezy.

- R E K L A M A -

W ostatni dzień grudnia w Mieście Róż nie zaplanowano żadnej zorganizowanej imprezy w centrum miasta. Miejski sylwester w tym roku został odwołany z powodu oszczędności.

— Niestety z powodu oszczędności musieliśmy zrezygnować z organizacji sylwestra miejskiego. Była to dla nas bardzo trudna decyzja, ale ceny przygotowania takiej kilkugodzinnej imprezy są porażające — mówi w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl Kamil Klimaszewski z biura prasowego Urzędu Miasta Kutno.

- R E K L A M A -

Przypomnijmy, zabawa sylwestrowa odwołana została także w ostatnich dwóch latach. Wówczas powodem była pandemia koronawirusa. Takie decyzje zapadły po konsultacjach między innymi z sanepidem i służbami porządkowymi.

Wigilia zgodnie z planem

Warto podkreślić jednak, że podobnie jak w latach poprzednich, tak i w tym roku odbędzie się Wigilia Miejska.

- R E K L A M A -

— Już teraz chcielibyśmy zaprosić wszystkich mieszkańców na tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy, do szopki bożonarodzeniowej i do wspólnego śpiewania kolęd. Wigilia Miejska zaplanowana jest na weekend 16-18 grudnia — dodaje Klimaszewski.

Pełny program Wigilii Miejskiej możecie znaleźć w tym miejscu: W Kutnie będzie Wigilia Miejska. Zaplanowano Jarmark Świąteczny i Paradę Mikołajów

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: