reklama
reklama

Oświadczenie Młodych Demokratów z Kutna ws. ostatnich wydarzeń dotyczących wiceministra Rzymkowskiego

Zarząd Kutnowskich Młodych Demokratów przesłał dziś do kutnowskich mediów oświadczenie w sprawie ostatnich kontrowersji i wydarzeń dotyczących wiceministra Rzymkowskiego.

Treść oświadczenia Młodych Demokratów:

„W świetle ostatnich wydarzeń dotyczących wiceministra Rzymkowskiego, Starostwa Powiatowego i społeczności LO Dąbrowskiego, jako ludzie młodzi również chcielibyśmy się wypowiedzieć w tym temacie. Pan Rzymkowski, jako członek Rządu RP powinien zająć się władzą na poziomie centralnym, a nie nad ubolewaniem zaproszenia, jakie otrzymał od Starostwa Powiatowego w Kutnie.

- R E K L A M A -

Czytaj także:

Wizyta wiceministra Rzymkowskiego w Dąbrowszczaku. Kontrowersje wokół uszkodzonego dachu

„Pojawiło się wiele nieprawdziwych informacji”. Władze powiatu komentują wizytę wiceministra Rzymkowskiego w Dąbrowszczaku

- R E K L A M A -

Pragnęlibyśmy zasugerować, czym osoba odpowiedzialna w naszym kraju za edukację mogłaby i powinna się zajmować, mianowicie szkolnictwem dla dzieci i młodzieży z Ukrainy. Wojna trwa prawie 2 miesiące, a do tej pory Ministerstwo nie obmyśliło żadnego sprecyzowanego planu nauczania czy organizacji szkół, nie dość, że leży szkolnictwo to na dodatek logistyka. Jasno to pokazuje, jakie są priorytety wiceministra Rzymkowskiego, ale w końcu, jaki Minister tacy współpracownicy. Nie dość, że Pan Rzymkowski nie zajmuje się szkolnictwem w swoim resorcie to jeszcze zakłóca lekcje w szkole w tak ważnym okresie przedmaturalnym.

Proponujemy wziąć się w końcu za konstruktywną pracę i nie przenosić swoich konfliktów politycznych ze Starostwem w mury kutnowskich szkół.”

- R E K L A M A -

Zarząd Kutnowskich Młodych Demokratów

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: