Pożar kamienicy w centrum Kutna! Ewakuowano kilkanaście osób (ZDJĘCIA/WIDEO)

Trwa akcja gaśniczo-ratunkowa w centrum Kutna. Pali się kamienica przy ul. Podrzecznej. Na miejscu trwają działania straży pożarnej i policji.

- R E K L A M A -

Około godziny 20.30 do kutnowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze w jednym z mieszkań w kamienicy przy ulicy Podrzecznej w Kutnie. Na miejscu trwa akcja gaśnicza, w której bierze udział pięć zastępów straży pożarnej z Kutna oraz Komadzyna, w tym specjalny wóz z podnośnikiem.

Na miejscu pożaru działania prowadzi także kutnowska policja, która wspólnie ze strażakami ewakuowała mieszkańców. Jak powiedział w rozmowie z Panoramą asp. Krzysztof Orłowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie, przypuszczalną przyczyną wybuchu pożaru było zaprószenie ognia. Straty oszacowano na około 50 tysięcy złotych – WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ.

- R E K L A M A -

Ruch w okolicach kamienicy, w której doszło do pożaru jest utrudniony. Nie da przejechać się ulicą Krótką, częściowo zablokowana jest także ulica Podrzeczna. Mundurowi apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy przez centrum Kutna.

Wkrótce więcej informacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: