reklama

Państwo Jagiełło świętowali Złote Gody. Gratulacje od wójt Jasińskiej, medale od prezydenta Dudy [ZDJĘCIA]

Dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie odbył się piękny jubileusz Złotych Godów Państwa Stefanii i Kazimierza Jagiełło. Małżonkom gratulacje oraz medale od prezydenta RP przekazała Justyna Jasińska, wójt gminy Kutno.

- R E K L A M A -

Państwo Stefania i Kazimierz Jagiełło połączyli swoje życie wspólnym węzłem małżeńskim, mówiąc słowo „tak” i wkładając złote obrączki 50 lat temu, 27 maja 1972 roku. Dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się wyjątkowa uroczystość Złotych Godów.

– Ten Złoty Jubileusz jest świadectwem, że dotrzymujecie słów przysięgi, darząc się wzajemnym szacunkiem i uczuciem. Wasze wieloletnie wspólne życie jest potwierdzeniem, że rodzina jest fundamentalną wartością w życiu człowieka – mówiła Justyna Jasińska, wójt gminy Kutno.

- R E K L A M A -

I dodawała: „Dzisiaj z dumą możecie stwierdzić, że dobrze wywiązaliście się ze swoich obowiązków wobec siebie, trwając przez tyle lat w przyjaźni, zaufaniu i lojalności małżeńskiej. Za Waszą miłość, przykład życia, łzy i uśmiech, za każdy siwy włos na Waszej skroni składam Wam Drodzy Jubilaci gratulacje. Niech ten szczególny dzień będzie okazją do miłych wspomnień”.

Państwo Jagiełło po zawarciu związku małżeńskiej rozpoczęli wspólne życie podejmując pracę w gospodarstwie rolnym. Aktualnie zajmują się swoim gospodarstwem domowym oraz umilają czas czytając książki i rozwiązując krzyżówki.

- R E K L A M A -

Wspólną nagrodą za wspólnie spędzone życie dla Stefanii i Kazimierza jest szczęście dzieci Agnieszki i Piotra, uśmiech czworga wnucząt Kacpra, Dawida, Angeliki i Dominiki oraz miłość, którą mogą się dzielić.

– Gratuluję Państwu Złotego Jubileuszu i życzę wielu jeszcze wspólnych lat w zdrowiu, obfitujących w szczęście, a każdy dzień niech przynosi wiele radości, satysfakcji i ciepła domowego ogniska. Cieszę się, że dane mi jest wręczyć Państwu medale od Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie – dodawała wójt Jasińska.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: