reklama
reklama
reklama
reklama

Paweł Klekowicki odchodzi z KS-u Kutno. „Jest mi żal”

Paweł Klekowicki, dotychczasowy II trener Klubu Sportowego „Kutno” nie będzie już pracował przy Kościuszki. W piątek szkoleniowiec po rozmowach z zarządem podjął decyzję o opuszczeniu klubu.

- R E K L A M A -

Klekowicki w sztabie szkoleniowym KS-u Kutno był od sezonu 2016-2017. Razem z kutnowską drużyną świętował między innymi awans do III ligi. Teraz jednak, po sześciu latach pracy, odchodzi z Kościuszki 26. Co jest powodem?

Powody, przez które opuszczam KS są dwa. Pierwszy z nich to inna wizja budowania drużyny, która miała włączyć się do walki o powrót do III ligi, a także warunki przedstawione przez prezesa Zbigniewa Tomczaka. Jest mi żal, że po długim czasie (sześć lat – przyp. red.), oddaniu tyle serca i poświęcenia czasu, jestem zmuszony do opuszczenia klubu – mówi w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl Paweł Klekowicki, dotychczasowy II trener KS-u.

- R E K L A M A -

Jak dodaje Klekowicki, dziękuje wszystkim zawodnikom, kibicom, sztabowi i działaczom za wspólnie spędzony czas.

Przypomnijmy, w poniedziałek zarząd klubu zaprezentował nowego szkoleniowca KS-u, którym został Krzysztof Kamiński. Zastąpił on na tym stanowisku Dominika Tomczaka. Na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądał sztab szkoleniowy czwartoligowego klubu.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: