Piękna uroczystość w USC. Państwo Redliccy świętowali Złote Gody! [ZDJĘCIA]

Dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie odbyła się piękna uroczystość. Państwo Redliccy świętowali Złote Gody, czyli pięćdziesięciolecie swojego pożycia małżeńskiego. Dostojnych Jubilatów uhonorował prezydent Kutna Zbigniew Burzyński.

- R E K L A M A -

To był wyjątkowy dzień dla Marianny i Zbigniewa Redlickich, którzy świętowali dziś 50-lecie pożycia małżeńskiego, czyli Złote Gody.

Prezydent Zbigniew Burzyński uhonorował Dostojnych Jubilatów Medalami Prezydenta RP oraz okolicznościowymi dyplomami. Po oficjalnej części jubileuszu nie brakowało wspólnych zdjęć czy życzeń od najbliższych. Redakcja Panoramy Kutna dołącza się do najlepszych życzeń dla Jubilatów!

W słowach skierowanych do czcigodnych Jubilatów pogratulował wspólnie spędzonych lat, podczas których doświadczyli wiele radości i szczęścia, ale również i trosk. Ich wzajemny szacunek, cierpliwość i odpowiedzialność  wychowały następne pokolenia. Prezydent podziękował również za ich dorobek  zawodowy, dzięki któremu miasto Kutno na przestrzeni minionych lat rozwijało się.

- R E K L A M A -

Państwo Marianna i Zbigniew Redliccy ślubowanie złożyli 23 września 1972 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie. Zawodowo pani Marianna i pan Zbigniew związani byli z Zakładami Podzespołów Radiowych „Miflex”.

Zrozumienie i tolerancja to ich przepisy na udany związek małżeński.

- R E K L A M A -

Małżonkowie, którzy wspólnie przeżyli minimum 50 lat, mogą złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie wniosek o przyznanie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medalu za długoletnie pożycie małżeńskie. Następnie wnioski są przesyłane do urzędu wojewódzkiego, który po weryfikacji dokumentów przekazuje sprawę do Kancelarii Prezydenta RP. Procedura trwa od 4 do 6 miesięcy. Więcej informacji pod numerem tel. 24 254 28 84


Zdjęcia z uroczystości Złotych Godów Państwa Redlickich:


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: