reklama
  • Tomasz Rzymkowski Sejm

Piękny jubileusz w USC. Państwo Braszka świętowali Złote Gody! [ZDJĘCIA]

Dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie odbyła się piękna uroczystość Złotych Godów. 50-lecie pożycia małżeńskiego świętowali Barbara i Jan Braszka.

- R E K L A M A -

Prezydent Zbigniew Burzyński uhonorował Dostojnych Jubilatów Medalami Prezydenta RP oraz okolicznościowymi dyplomami. Po oficjalnej części jubileuszu nie brakowało wspólnych zdjęć czy życzeń od najbliższych. Redakcja Panoramy Kutna dołącza się do najlepszych życzeń dla Jubilatów!

Prezydent Burzyński w słowach skierowanych do czcigodnych Jubilatów pogratulował wspólnie spędzonych lat, podczas których doświadczyli wiele radości i szczęścia, ale również i trosk. Ich wzajemny szacunek, cierpliwość i odpowiedzialność wychowały następne pokolenia.

- R E K L A M A -

Państwo Braszka ślubowanie złożyli 06 stycznia  1973 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pacynie. Pani Barbara zawodowo przez wiele lat związana była z Zakładami Podzespołów Radiowych „Miflex”, natomiast pan Jan pracował w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej. Są szczęśliwymi rodzicami córek Anny i Luizy oraz dumnymi dziadkami wnucząt: Machała, Bartosza, Zofii i Moniki. Czerpią wielką radość i szczęście z życia rodzinnego. Niezmiennie od 50-ciu lat darzą się wielkim szacunkiem i zrozumieniem. 

Małżonkowie, którzy wspólnie przeżyli minimum 50 lat, mogą złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie wniosek o przyznanie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medalu za długoletnie pożycie małżeńskie. Następnie wnioski są przesyłane do urzędu wojewódzkiego, który po weryfikacji dokumentów przekazuje sprawę do Kancelarii Prezydenta RP. Procedura trwa od 4 do 6 miesięcy. Więcej informacji pod numerem tel. 24 254 28 84.

Zobacz zdjęcia:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: