reklama

Piłkarski weekend z KS-em Kutno. Gramy z Jutrzenką i rezerwami Unii

Przed nami piłkarski weekend z Klubem Sportowym „Kutno”. W sobotę i niedzielę swoje mecze w Mieście Róż rozegra zarówno pierwsza drużyna, jak i piątoligowe rezerwy.

- R E K L A M A -

W sobotę o 17:00 na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Kutnie podopieczni Krzysztofa Kamińskiego zagrają mecz 4. kolejki Betcris IV ligi łódzkiej. Rywalem będzie Jutrzenka Drzewce.

Piłkarze Jutrzenki mają na koncie 3 punkty i do tej pory wygrali jedno spotkanie (2-1 ze Zrywem Wygoda) i przegrali dwa spotkania (1-5 ze Skalnikiem Sulejów i 1-3 z Omegą Kleszczów).

- R E K L A M A -

Lepiej wiedzie się kutnianom, którzy do tej pory wygrali 1-0 z Polonią Piotrków Trybunalski i 2-1 z Borutą Zgierz, a także przegrali 1-3 z GKS-em Bełchatów.

„Nie jest to łatwy początek sezonu, po trzech meczach jednak mamy 6 punktów. Te trzy mecze pokazały, że żaden przeciwnik się nie położy przed nami i na każdy punkt będzie trzeba ciężko zapracować. Przede wszystkim myślę, że w kolejnych meczach musimy pokazać więcej jakości piłkarskiej i być bardziej skuteczni pod bramką przeciwnika” – komentuje Dawid Telestak, autor trzech goli dla kutnian w tym sezonie.

- R E K L A M A -

Inauguracja w wykonaniu rezerw KS-u

Z kolei w niedzielę 21 sierpnia o 15:00 na „Kutnowiance” swój pierwszy ligowy mecz w sezonie 2022/2023 rozegrają rezerwy KS-u Kutno. Podopieczni Marcina Sztygla występować będą w skierniewickiej klasie okręgowej.

W pierwszym pojedynku zmierzą się z rezerwami III-ligowej Unii Skierniewice. Wstęp wolny!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: