Polfarmex nie dał rady wiceliderowi 1 ligi

Koszykarze Polfarmexu Kutno przegrali z wiceliderem 1 ligi Jamalexem Polonia 1920 Leszno 62-73.

O porażce podopiecznych Jarosława Krysiewicza głównie zadecydowało pierwsze 20 minut. Gospodarze w pierwszej kwarcie wygrali zdecydowanie 24-14, zaś w drugiej 18-12. Do przerwy Polonia prowadziła szesnastoma punktami.

- R E K L A M A -

Po zmianie stron gra nieco się wyrównała, jednak w trzeciej kwarcie górą znów byli koszykarze Polonii, którzy wygrali 22-19.

Ostatnia kwarta to pogoń wyniku przez kutnian. Co prawda Polfarmex wygrał ośmioma punktami, 9-17, jednak ostatecznie przegrał w całym meczu 62-73.

Jamalex Polonia 1920 Leszno 73-62 Polfarmex Kutno
(24-14, 18-12, 22-19, 9-17)

Jamalex: Chanas 21, Kaczmarzyk 8, Sanny 8, Wrona 7, Kobel 11, Krajewski 0, Kurkowiak 0, Rostalski 0, Sirijatowicz 4, Trubacz 4, Milczyński 10;

Polfarmex: Janiak 14, Marek 13, Szwed 4, Zębski 5, Tradecki 0, Antczak 3, Ćwirko-Godycki 0, Kobus 4, Pawlak 6, Wojdyła 13;