Wiadomości KutnoSportPolfarmex zbroi się przed nowym sezonem. Kolejny gracz podpisał umowę

Polfarmex zbroi się przed nowym sezonem. Kolejny gracz podpisał umowę

KKS PRO BASKET KUTNO S.A. podpisał umowę na następny sezon z zawodnikiem występującym w naszych szeregach od dwóch lat, Michałem Markiem. Michał jest kolejnym zawodnikiem, którego Zarząd klubu wraz ze sztabem szkoleniowym chciał zatrzymać w Kutnie na nadchodzące rozgrywki sezonu 2018/2019. Wcześniej umowę podpisał January Sobczak i Patryk Wieczorek z MKS Dąbrowa Górnicza.

W zeszłym sezonie Michał notował średnie na poziomie 7.6 punktu oraz 4.6 zbiórki w trakcie niecałych 18 minut spędzonych na parkiecie.

- Reklama -

Ostatnie mecze minionego sezonu to zdecydowana zwyżka formy naszego centra, który rozgrywał bardzo dobre spotkania, szczególnie w fazie play off. Znakomicie współpracował w akcjach dwójkowych z Januarym Sobczakiem i walczył o każdą piłkę po obu stronach boiska. Pozostawienie Michała Marka było więc jednym z kluczowych założeń sztabu szkoleniowego po przedłużeniu umowy z Sobczakiem. Michał zrobił ogromne postępy i znakomicie wpisuje się w rolę jaką ma spełniać w kolejnym sezonie.

- Reklama -

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zostaje z nami kolejny zawodnik, który reprezentował już barwy Polfarmexu Kutno. Witamy Michała w nowym sezonie! – mówią działacze kutnowskiej drużyny.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: