reklama

Polfarmex zbroi się przed nowym sezonem. Kolejny gracz podpisał umowę

KKS PRO BASKET KUTNO S.A. podpisał umowę na następny sezon z zawodnikiem występującym w naszych szeregach od dwóch lat, Michałem Markiem. Michał jest kolejnym zawodnikiem, którego Zarząd klubu wraz ze sztabem szkoleniowym chciał zatrzymać w Kutnie na nadchodzące rozgrywki sezonu 2018/2019. Wcześniej umowę podpisał January Sobczak i Patryk Wieczorek z MKS Dąbrowa Górnicza.

W zeszłym sezonie Michał notował średnie na poziomie 7.6 punktu oraz 4.6 zbiórki w trakcie niecałych 18 minut spędzonych na parkiecie.

- R E K L A M A -

Ostatnie mecze minionego sezonu to zdecydowana zwyżka formy naszego centra, który rozgrywał bardzo dobre spotkania, szczególnie w fazie play off. Znakomicie współpracował w akcjach dwójkowych z Januarym Sobczakiem i walczył o każdą piłkę po obu stronach boiska. Pozostawienie Michała Marka było więc jednym z kluczowych założeń sztabu szkoleniowego po przedłużeniu umowy z Sobczakiem. Michał zrobił ogromne postępy i znakomicie wpisuje się w rolę jaką ma spełniać w kolejnym sezonie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zostaje z nami kolejny zawodnik, który reprezentował już barwy Polfarmexu Kutno. Witamy Michała w nowym sezonie! – mówią działacze kutnowskiej drużyny.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: