reklama
reklama
reklama
reklama

Politycy Koalicji Obywatelskiej przyjadą do Kutna

Koalicja Obywatelska rozpoczyna ofensywę przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. W najbliższych dniach znani politycy pojawią się w Łódzkiem. Jednym z przystanków będzie Kutno.

- R E K L A M A -

W poniedziałek 27 lutego 2023 o 18:00 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie odbędzie się otwarte spotkanie z politykami Koalicji Obywatelskiej.

Pierwotnie mówiło się, że na przełomie stycznia i lutego do Kutna przyjedzie Donald Tusk. Ostatecznie lider PO zawita do Pabianic, a w Kutnie pojawią się inni parlamentarzyści.

- R E K L A M A -

Z mieszkańcami Kutna w ramach projektu „Tu jest przyszłość” spotkają się Dariusz Joński, Katarzyna Lubnauer, Michał Szczerba, Waldemar Sługocki, Małgorzata Chmiel i Wojciech Ziemniak.

Koalicja Obywatelska rozpoczyna polityczną ofensywę przed jesiennymi wyborami i wyrusza w Polskę. — Pierwszy przystanek to województwo łódzkie, gdzie będziemy w każdym powiecie i spędzimy tam dwa dni! Ponad 100 spotkań parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej z mieszkańcami. Będziemy tam razem z Donaldem Tuskiem — komentują przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej.

- R E K L A M A -

Przypomnijmy, w październiku w Kutnie odbyło się spotkanie z Rafałem Trzaskowskim, obecnym prezydentem Warszawy, a także były kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: