reklama
reklama
reklama
reklama

Pożar na terenie starego młyna, w akcji strażacy z Kutna i okolic – ZDJĘCIA

Strażacy z Kutna i regionu przez wiele godzin prowadzili działania w związku z pożarem na terenie dawnego młyna przy ulicy Przemysłowej.

- R E K L A M A -

„W dniu 17.02.2024 o godzinie 19:39 Strażacy z naszej jednostki zostali zadysponowani przez SK KP PSP w Kutnie do pożaru, który wybuchł przy ul.Przemysłowej, gdzie znajdują się pozostałości po młynie. Pożarem objęte było ostatnie piętro budynku, a ze względu na duże zadymienie strażacy musieli pracować w aparatach AODO” – relacjonują druhowie z OSP Leszczynek, którzy brali udział działaniach gaśniczych.

Na miejscu w akcji byli strażacy z PSP w Kutnie (3 zastępy) oraz druhowie z Tomczyc, Komadzyna i wspomnianego Leszczynka.

- R E K L A M A -

Działania strażaków trwały przez kilka godzin i zakończyły się w nocy, po godzinie 2:00. Na razie nie jest znany powód wybuchu pożaru.

Przypomnijmy, w lipcu 2022 roku na terenie dawnego młyna doszło do wielkiego pożaru. Działania strażaków relacjonowaliśmy tutaj: Ogromny pożar w Kutnie, w akcji kilkudziesięciu strażaków z całego regionu. To prawdopodobnie podpalenie

- R E K L A M A -

Zdjęcia OSP Leszczynek, nadesłane przez Czytelnika


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: