REKLAMA
środa, 10, sierpień 2022
REKLAMA

Prezes KS-u Kutno mówi o radykalnych zmianach i chęci szybkiego powrotu do III ligi

Konieczność radykalnych zmian po spadku do IV ligi i chęć najszybszego powrotu do III ligi – Zbigniew Tomczak, prezes Klubu Sportowego „Kutno” komentuje powody zatrudnienia nowego szkoleniowca.

poniżej dalsza część artykułu

– Ze względu na to, że mamy dług u naszych kibiców i mocno nadszarpnęliśmy ich zaufanie po spadku z III ligi, postanowiliśmy wprowadzić radykalne zmiany. Pierwsza z nich to nowy trener, Krzysztof Kamiński, którego zaprezentowaliśmy w poniedziałek – powiedział nam Zbigniew Tomczak, prezes KS-u Kutno.

Jak dodaje Tomczak, przyjście Kamińskiego do Kutna, to także nawiązanie współpracy z prowadzoną przez niego od lat szkółką piłkarską Sport Perfect oraz ze spadkowiczem z IV ligi, Andrespolią Wiśniowa Góra.

poniżej dalsza część artykułu

– Ta współpraca w przyszłości ma nam przynieść zbudowanie innego, nowego wizerunku piłki nożnej w Kutnie. Będziemy chcieli jak najszybciej wrócić na poziom III ligi. Tego życzę sobie, kibicom i trenerowi Kamińskiemu – dodaje prezes KS-u.

Trener Kamiński w ciągu tygodnia ma skompletować swój sztab szkoleniowy. Niewykluczone, że w sztabie pojawią się nazwiska związane z kutnowską piłką.

reklama

Warto przeczytać:

reklama