reklama
  • Paulina Matysiak Sejm

Radiowozy i motocykle na ulicach Kutna. Policjanci zabezpieczali procesję Bożego Ciała [ZDJĘCIA]

Boże Ciało i długi weekend to dla wielu czas wytchnienia i odpoczynku. To także czas wzmożonej pracy policjantów, którzy zabezpieczają procesje, a także dbają o bezpieczeństwo na drogach.

- R E K L A M A -

Dziś kutnowskimi ulicami w procesji Bożego Ciała przeszły tłumy kutnian. Wierni pokonali dystans około półtora kilometra z kościoła pw. św. Wawrzyńca do kościoła pw. św. Jana Chrzciciela na Tarnowskiego.

Przez cały czas trwania procesji nad bezpieczeństwem uczestników czuwali policjanci z kutnowskiej komendy. Zablokowane były ulice, a funkcjonariusze prowadzili kierowców na objazdy.

- R E K L A M A -

W akcji były zarówno policyjne radiowozy, ale także motocykle. Zabezpieczenie wydarzenia minęło bez incydentów. Ale to niejedyne działania policji dziś i w najbliższych dniach. Trwa bowiem akcja „Boże Ciało 2023”.

Od 7 do 11 czerwca 2023 roku policjanci garnizonu łódzkiego, w tym funkcjonariusze z grupy SPEED, prowadzić będą działania pod nazwą „Boże Ciało 2023”.

- R E K L A M A -

Mundurowi skupiać się będą nie tylko na kontroli trzeźwości, prędkości czy sprawdzeniu stanu technicznego pojazdów ale przede wszystkim na zapewnieniu bezpieczeństwa podróżującym przez teren naszego województwa.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: