reklama
reklama

Radny Stępniewski kontra wiceprezydent Wdowiak. Radny wydał oświadczenie

Radny Robert Stępniewski przysłał do naszej redakcji oświadczenie w sprawie wpisu w mediach społecznościowych autorstwa Zbigniewa Wdowiaka, zastępcy prezydenta Kutna.

- R E K L A M A -

Dziś podaliśmy, że na facebooku Z. Wdowiak poinformował o tym, iż miejski samorząd wspiera Kutnowski Szpital Samorządowy i zakupił sprzęt ochrony indywidualnej dla pracowników lecznicy. Zastępca prezydenta odniósł się także do wpisu radnego Roberta Stępniewskiego (screen poniżej).

– PS. A tak na marginesie, zanim jakikolwiek radny napisze na fb tekst „Może by miasto ze swojej strony wspomogło Nasz kutnowski szpital w tak wyjątkowej sytuacji” to niech zapyta. Bycie radnym zobowiązuje – odpiera zarzuty Wdowiak.

- R E K L A M A -

Po wpisie zastępcy prezydenta, radny Robert Stępniewski przysłał do naszej redakcji oświadczenie.

Treść oświadczenia R. Stępniewskiego:

Szanowny Panie Wiceprezydencie,

- R E K L A M A -

Jako radny, Polak i mieszkaniec Kutna bardzo dziękuje za pomoc okazaną kutnowskiemu szpitalowi w tej trudnej sytuacji. Jako radny mam oczywiście świadomość moich obowiązków, a stanowisko to, nie jest dla mnie tylko pracą, lecz misją, którą staram się ze wszystkich sił i ograniczonych niestety możliwości wykonywać.

Jako radny i człowiek ubolewam tylko nad tym, że pomimo wysiłków i chęci, moje możliwości są jednak ograniczone, a nikt sam nie podoła tak dużemu wyzwaniu, przed jakim pandemia koronawirusa postawiła wszystkich mieszkańców. Ja zawsze staram się pomagać ludziom z własnych środków, a Urząd Miasta zakupił wszystko z pieniędzy podatników. Taka jest różnica.

Co do mojego postu, Panie Wiceprezydencie właśnie chciałbym zauważyć, że był on w formie zapytania, jak Pan może nie zauważył? Nie mniej jednak, jeszcze raz dziękuję w imieniu własnym i całego lokalnego społeczeństwa za doposażenie szpitala w produkty deficytowe w obecnej sytuacji. W razie potrzeby służę pomocą.

Z poważaniem
Robert Stępniewski

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: