Są ze sobą ponad pół wieku! Państwo Andrysiewiczowie świętowali Złote Gody [ZDJĘCIA]

Dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie odbyła się piękna uroczystość. Państwo Andrysiewiczowie świętowali Złote Gody, czyli pięćdziesięciolecie swojego pożycia małżeńskiego. Dostojnych Jubilatów uhonorował prezydent Kutna Zbigniew Burzyński.

- R E K L A M A -

Państwo Zofia i Krzysztof Andrysiewiczowie złożyli przysięgę małżeńską 25 grudnia 1972 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego. Jak podkreślał prezydent Zbigniew Burzyński, przyrzeczenie to składali z ufnością, że będą dzielić dobre i złe chwile, wspomagać się wzajemnie i cieszyć się wspólną radością. Był to początek budowania nowej rodziny, która stanowi tak ważny element życia prywatnego, jak i społecznego, bo to właśnie rodzina kształtuje w życiu to, co najcenniejsze: miłość, szacunek do innej, postawy moralne, patriotyzm.

– Drodzy Jubilaci, wasze poczucie odpowiedzialności za rodzinę pozwoliły budować lepszą przyszłość zarówno dla najbliższych, jak i dla lokalnej społeczności. To między innymi dzięki waszej pracy zawodowej w zakładach Miflex czy Budmat na przestrzeni tych lat nasze miasto rozwijało się. Za wasz długoletni trud pracy w imieniu władz samorządowych Miasta Kutno składam serdecznie podziękowania – mówił do jubilatów prezydent Zbigniew Burzyński.

- R E K L A M A -

Państwo Andrysiewiczowie mają dwóch synów Macieja i Arkadiusza oraz wnuczęta Michała, Milena i Bartosza. Ich staż małżeński, wzajemne poszanowanie i przywiązanie potwierdza, że rodzina jest najważniejsza.

– Życzę Państwu by nadchodzące dni, miesiące i lata były pełne optymizmu i radości. Życzę dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności na kolejne lata związku małżeńskiego – dodawał prezydent Burzyński.

- R E K L A M A -

Prezydent Zbigniew Burzyński uhonorował Dostojnych Jubilatów Medalami Prezydenta RP oraz okolicznościowymi dyplomami. Po oficjalnej części jubileuszu nie brakowało wspólnych zdjęć czy życzeń od najbliższych. Redakcja Panoramy Kutna dołącza się do najlepszych życzeń dla Jubilatów!

– Trzeba być razem na dobre i na złe. W życiu różnie bywa, ale najważniejsze są miłość i wzajemne zrozumienie – mówią małżonkowie Zofia i Krzysztof Andrysiewiczowie zapytani o receptę na udany związek.

Zdjęcia z uroczystości Złotych Godów Państwa Andrysiewiczów:
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: