Smacznie i muzycznie, czyli zlot foodtrucków i clubbing na Placu Wolności [ZDJĘCIA]

Na Placu Wolności przez majówkowy weekend poza zlotem foodtrucków odbywać będzie się nowość – „Clubbing na Wolności”. Co to takiego?

- R E K L A M A -

Choć w trakcie majówki nie będzie koncertów, to nie znaczy, że w Mieście Róż zabraknie dobrej muzyki! W dniach 29 kwietnia – 3 maja codziennie na Placu Wolności pojawią się DJ’e, którzy zadbają o to, aby w sercu Kutna było głośno i muzycznie.

Dziś na Placu Wolności pojawił się Alvee Deejay, czyli dobrze znany kutnianom Kamil Klimaszewski. Jutro w Mieście Róż pojawi się prawdziwa gwiazda muzyki klubowej, Dj Matush.

- R E K L A M A -

DJ Matush to jeden z prekursorów muzyki elektronicznej w polskich klubach. Od 1997 roku posiada w wielu wytwórniach płytowych na całym świecie kilkadziesiąt oficjalnie wydanych autorskich nagrań, remiksów oraz składanek. Dzięki sukcesom własnych produkcji, został doceniony także jako producent i remixer, a jego nagrania wielokrotnie trafiały na czołowe miejsca ogólnoświatowych list sprzedaży.

Jako DJ zagrał we wszystkich znaczących klubach oraz na festiwalach w Polsce. Występował na głównych scenach takich dużych festiwali jak: Creamfields, Audioriver, Sunrise, Water Festival, Berlin Street Parade, Instytut Energetyki, Electrocity.

- R E K L A M A -

Jednocześnie przypominamy, żę w dniach 29.04 – 3.05 na Placu Wolności odbywać się będzie Rynek Smaków, czyli zlot foodtrucków.

Zdjęcia: Łukasz Stasiak/KDK


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: