reklama
reklama
reklama
reklama

Śmiertelny wypadek! Mężczyzna zmarł po zderzeniu dwóch aut (ZDJĘCIA)

Z REGIONU: W okolicach Gostynina doszło dziś do tragicznego wypadku. W wyniku zderzenia dwóch samochodów, zmarła jedna osoba. Na miejscu działania prowadziły wszystkie służby.

- R E K L A M A -

Dziś około godz.14:10 wpłynęło zgłoszenie do SKKP PSP Gostynin o wypadku dwóch samochodów osobowych na wiadukcie między miejscowościami Podgórze i Rogożewek.

Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Gostyninie oraz po jednym zastępie z OSP Lucień i OSP Gostynin. Po dojechaniu na miejsce strażacy zastali dwa auta osobowe, które rozbiły się na środku wiaduktu. W autach znajdowało się dwóch poszkodowanych.

- R E K L A M A -

„Jedna z osób odniosła lekkie obrażenia. Natomiast druga osoba nie wykazywała żadnych funkcji życiowych, skutkowało to podjęciem próby reanimacji, pomimo resuscytacji krążeniowo oddechowej trwającej 50 minut 64-latek zmarł na miejscu” – czytamy na profilu Gostynin 998.

Działania strażaków polegały na udzieleniu KPP poszkodowanym, uprzątnięciu miejsca zdarzenia oraz zabezpieczeniu miejsca akcji. W trakcie działań z sekcji z JRG Gostynin, OSP Sierakówek oraz OSP Solec zabezpieczały rejon operacyjny.

źródło: Gostynin 998


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: