reklama
reklama

Stwórzmy razem mapę udogodnień dla rowerzystów w Kutnie!

Prężnie działający fanpage „Kutnowskie Ulice i Drogi Rowerowe” planuje stworzenie zintegrowanej mapy, pokazującej udogodnienia rowerowe w Kutnie.

– Co jakiś czas uaktualniam zrobioną przeze mnie mapę kutnowskich dróg dla rowerów. To znaczy dodaje budowane, projektowane i planowane drogi rowerowe. Kiedyś zrobiłem również mapę z lokalizacją planowanych stacji roweru miejskiego który będzie realizowany w tym roku. Teraz zamierzam scalić obie mapy, tak aby wszystko było dostępne w jednym miejscu – mówi Łukasz Gajewski z fanpage „Kutnowskie Ulice i Drogi Rowerowe”.

Kutnianin wpadł również na pomysł, by na tej mapie zaznaczać lokalizacje istniejących stojaków rowerowych. Dzięki temu powstałaby zintegrowana mapa pokazująca udogodnienia rowerowe w Kutnie takie jak: drogi dla rowerów, ciągi pieszo-rowerowe, pasy ruchu dla rowerów, stacje roweru publicznego oraz stojaki rowerowe.

– Niestety osobiście znam tylko kilka, może kilkanaście miejsc ze stojakami, a wiem, że jest ich sporo, dlatego potrzebuję Waszej pomocy! Bardzo proszę o podawanie w komentarzach pod postem na facebooku lokalizacji stojaków rowerowych. Może to być link do mapy z zaznaczonym miejscem i krótkim opisem, może to być zdjęcie, ale może to być również sam opis lokalizacji. Kiedy zbierzemy wspólnie kilkadziesiąt lokalizacji to wtedy naniosę je na mapę i całość opublikuję tak jak robiłem to do tej pory – zapowiada Łukasz Gajewski.

- R E K L A M A -

Ci którzy mapy jeszcze nie widzieli, mogą zobaczyć ją poniżej:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: