reklama
reklama

Świetna zabawa dla całych rodzin, czyli „Gitarowa Majówka” w Leszczynku [ZDJĘCIA]

Piękna pogoda i moc atrakcji dla całych rodzin – dzisiejsze popołudnie w Leszczynku było niezwykle udane. Wszystko za sprawą „Gitarowej Majówki”.

- R E K L A M A -

Centrum Kultury Gminy Kutno jak zwykle stanęło na wysokości zadania i przygotowało wiele atrakcji. Impreza rozpoczęła się o godzinie 15:00 i wszystkich przybyłych, nie tylko z gminy Kutno, przywitała Liliana Urbańczyk-Wójcik — dyrektor CKGK w Leszczynku. Później wszystkim udanej zabawy życzyła także Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska.

— Pogoda jak zawsze w Leszczynku dopisuje przy okazji organizowanych wydarzeń i tak jest i tym razem. Spotykamy się z okazji Majówki Gitarowej i cieszymy się, że korzystanie z przygotowanej przez nas oferty – mówiła Liliana Urbańczyk-Wójcik, dyrektor CKGK w Leszczynku.

- R E K L A M A -

— Mam nadzieję, że ta aura, którą stworzyliśmy wprowadzi wszystkich Państwa we wspaniały gitarowo-muzyczny nastrój. Życzę udanej zabawy — mówiła Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska.

W programie znalazły się między innymi bańkowy zawrót głowy, animacje na trawie, malowanie w rytm muzyki z Fundacją Maria Magdalena czy grillowanie i smakowanie pyszności z Kołami Gospodyń Wiejskich. Jest też Kiermasz Taniej Książki, Plenerowa Strefa Czytania z Gminną Biblioteką Publiczną im. J.B. Zalewskiego.

- R E K L A M A -

Nie zabrakło oczywiście też muzyki. Przewidziano warsztaty ukulele z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Byszewie oraz Szkoły Podstawowej w Gołębiewku. Są też między innymi animacje na trawie, znakowanie rowerów wspólnie z kutnowską policją, pierwsza pomoc z OSP Leszczynek i pyszne lody od Lodovi.

Z kolei o 17:00 rozpoczął się koncert Blues Junkers oraz mini jam session. Relację i zdjęcia z występu można zobaczyć TUTAJ.

Zobacz zdjęcia z Leszczynka:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: