PanoramaKutna.plNa sygnaleTragedia w Kutnie, z rzeki wyłowiono zwłoki

Tragedia w Kutnie, z rzeki wyłowiono zwłoki [FOTO]

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś wieczorem w Kutnie. Z rzeki Ochni wyłowiono zwłoki mężczyzny. Na miejscu działania prowadziły wszystkie służby ratunkowe.

-

O godzinie 21:30 do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie, że w Ochni na wysokości mostu przy ul. Mickiewicza w Kutnie ma dryfować ciało.

– Otrzymaliśmy informację, że w rzece znajduje się ciało mężczyzny skierowane twarzą do dołu. Na miejsce natychmiast udał się zastęp straży pożarnej. Strażacy wydobyli mężczyznę i do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego prowadzili resuscytację. Niestety, później lekarz stwierdził zgon mężczyzny – powiedział w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl mł. asp. Marcin Maćkowiak, dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie.

-

Na miejscu, poza strażą pożarną i zespołem ratownictwa medycznego, pojawili się także policjanci. Mundurowi ustalać będą teraz dokładne okoliczności, w jakich doszło do tragedii.

-

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, mężczyzna wyłowiony z Ochni miał około 40-50 lat. Do sprawy powrócimy w poniedziałek.

-

Nie przegap: