Wiadomości KutnoNa sygnaleTragiczny finał awantury pod Kutnem, mężczyzna stracił oko!

Tragiczny finał awantury pod Kutnem, mężczyzna stracił oko!

Do scen mrożących krew w żyłach miało dojść w weekend w jednej z miejscowości pod Kutnem. Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, mężczyzna zaatakował drugiego niebezpiecznym narzędziem i ofiara miała stracić oko!

- Reklama -

AKTUALIZACJA:

- Reklama -

Policjanci z Komisariatu Policji w Krośniewicach zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który uderzył niebezpiecznym narzędziem mężczyznę w oko. Ofiara doznała ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty . Prokurator Rejonowy w Łęczycy złożył do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie sprawcy. 25-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 23 marca 2019 roku około godz. 22.20 na stacji paliw w miejscowości Skłóty. Ze zgłoszenia, które wpłynęło do dyżurnego wynikało, że pokłócili się tam dwaj mężczyźni. W pewnym momencie jeden z nich , jak się później okazało 25 letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, podbiegł do pokrzywdzonego i uderzył go prętem w oko. Na miejscu policjanci zastali świadków i pokrzywdzonego, który ze względu na poważne obrażenia oka został zabrany karetką do szpitala. Sprawca oddalił się przed przyjazdem patrolu. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring znajdujący się na stacji. Dzięki nagraniu wytypowano sprawcę.

- Reklama -

25-latek został zatrzymany następnego dnia przez policjantów z komisariatu w Krośniewicach. 25 marca 2019 roku usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Prokurator Rejonowy w Łęczycy złożył wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: