Trwa wyburzanie kamienicy w centrum Kutna, są utrudnienia w ruchu (ZDJĘCIA i WIDEO Z DRONA)

Od rana rozpoczęło się wyburzanie kamienicy, której część zawaliła się w święta. W związku z prowadzonymi pracami w centrum miasta na kierowców czekają utrudnienia.

- R E K L A M A -

O sprawie związanej z częściowym zawaleniem kamienicy pisaliśmy między innymi tutaj: Zawaliła się kamienica w centrum Kutna. Trwa akcja służb ratunkowych. Oświadczenie związane z incydentem wydał także kutnowski magistrat, który podkreśla, że budynek nie jest własnością samorządu.

Po wydarzeniach z 25 grudnia prezydent Kutna zwrócił się do właściciela o jak najszybsze uprzątniecie i odpowiednie oznakowanie terenu oraz zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom. Dodatkowo Z. Burzyński jest także w kontakcie ze służbami odpowiedzialnymi za decyzję w sprawie rozbiórki budynku przy ulicy Podrzecznej 29.

- R E K L A M A -

W piątek 30 grudnia od rana na terenie pojawił się ciężki sprzęt i rozpoczęły się prace związane z rozbiórką budynku, a także zabezpieczeniem terenu. Dziś, 4 stycznia prace wznowiono. To przyczyniło się do zmian w organizacji ruchu na ulicy Podrzecznej, tuż przy kamienicy.

Zobaczcie zdjęcia i wideo z prac rozbiórkowych kamienicy:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: